Konsultacje dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024
- Szczegóły
- Izabela Klahs-Malinowska
Nazwisko i Imię |
Dzień |
Godzina |
Sala
|
Barszczewska Katarzyna |
Wtorek Środa |
7:30 – 8:00 |
34 |
Bartczak Magdalena |
Wtorek Środa |
7:30 – 8:50 |
5i |
Bezdziecka Dorota |
Środa Piątek |
15:05-15:35 7:30-8:00 |
35 |
Bieryło Renata |
czwartek piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
sala gimnastyczna |
Bejnar-Butkiewicz Marta |
Poniedziałek, Wtorek |
15.55-16.25 |
gabinet pedagoga budynek nr 2 |
Bochańska Regina |
Wtorek, czwartek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
23 |
Brzozowska Anna |
Wtorek |
14:00 – 15:00 |
12 – gabinet |
Brzozowski Krzysztof |
Wtorek |
14:20 –15:05 |
18 |
Chuchnowska Joanna |
Poniedziałek Wtorek |
7:30 – 8:00 |
5 |
Cieślukowska Wioletta |
Poniedziałek |
8.50-9.50 |
4 |
Cimochowska Michalina |
Piątek |
14:15-15:15 |
26i |
Danowski Karol |
Poniedziałek |
7:45 – 8:45 |
Sala gimnastyczna |
Dąbkowska Iwona |
Niedziela 10.09 Środa 13.09 Poniedziałek 18.09 Środa 27.09 |
18-19 14-15 18-19 14-15 |
Bursa szkolna |
Dąbrowska Inga |
poniedziałek |
7.55-8:55 |
12i |
Głowicka Ewa |
Poniedziałek, środa |
7:30-8:00 |
23i |
Dźwilewska Ewa |
Poniedziałek 04.09 Środa 13.09 Środa 20.09 Wtorek 26.09 |
18.00 - 19.00 18.00 - 19.00 19.00 - 20.00 19.00 - 20.00 |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |
Grabińska Elżbieta |
czwartek |
16.00-17.00 |
21i |
Gref Katarzyna |
poniedziałek |
15.05-16.05 |
26 |
Harasimowicz Beata |
środa Czwartek |
13.30-14.15 13.30-14.15 |
Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna |
Jatkowska Joanna |
Piątek 8.09 Czwartek 14.09, Niedziela 17.09 Wtorek 19.09 Poniedziałek 25.09, Czwartek 28.09 |
18:00-19:00 7:30-8:00 BS Z., 18:30-19:00 16:00-17:00 18:30-19:00, 11:30-12:00 |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |
Jaroś Marcin |
wtorek |
12:30-13:30 |
8i |
Karpiuk Eliza |
czwartek |
15.05-16.05 |
Sala gimnastyczna |
Kasjanowicz Anna Izabela |
środa czwartek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
11i |
Kęcki Waldemar |
piątek |
15:05- 16.05 |
4i |
Klahs-Malinowska Izabela |
środa |
15:05-16:05 |
19 |
Klimaszewski Mariusz |
poniedziałek |
13:30-14:15 |
24i |
Kobus Marzenna |
Środa Czwartek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
10i |
Kolenkiewicz Urszula |
Środa |
14:15-15:15 |
26i |
Kossa-Chrulska Lucyna |
Środa |
14.15-15.15 |
29 |
Kościuch Renata |
Środa |
15.20 - 16.20 |
15 |
Kot Agnieszka |
Poniedziałek
|
15:05 – 16:05
|
20
|
Krzesicka Eliza |
Wtorek 19.09 |
18.00 - 20.00 |
Bursa Szkolna |
Lenkiewicz Urszula |
Poniedziałek Wtorek |
14:15 – 14:45 7:30 – 8:00 |
33 |
Margol Marzena |
piątek |
9,45 – 10,45 |
26 |
Masalska Anna |
Środa czwartek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
32 |
Muszyńska Beata |
poniedziałek |
14:00-15:00 |
gabinet dyrektora budynek nr 1 |
Niewulis Dorota |
wtorek czwartek |
14:20 – 14:50 13:30 – 14:00 |
18i |
Ogłodzińska Edyta |
Wtorek piątek |
14:40-15:10 14:15- 14:45 |
20i |
Oszkinis Alicja |
czwartek |
15.30-16.30 |
|
Piesiewicz Bogusława |
poniedziałek |
16:00- 17.00
|
1 i |
Poczobut Lucyna |
Poniedziałek Piątek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
24 |
Pomian Danuta |
Wtorek |
14:00-15:00 |
Gabinet wicedyrektora Budynek nr 2 |
Raczyło Andrzej |
Wtorek Czwartek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
18 18 |
Romanowska Marzena |
Poniedziałek |
15.05-16.05 |
6i |
Serafin Grzegorz |
Środa |
14;15-15.15 |
30 |
Sidor-Bryk Edyta |
Poniedziałek Piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
27i |
Sienkiewicz Irena |
Środa 06.09 Piątek 15.09 Piątek 22.09 Poniedziałek 25.09 |
16.00 - 17.00 14.00 - 15.00 13.00 - 14.00 16.00 - 17.00 |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |
Sienkiewicz-Czajkowska Elżbieta |
Poniedziałek, piątek |
7.30-8.00, 7.30-8.00 |
2i |
Stankiewicz Marta |
środa |
7.50-8.50 |
13i |
Stojanowska Agnieszka |
poniedziałek |
15.05-16.05 |
16i |
Strzała Teresa |
Wtorek 05.09 Niedziela 17.09 Środa 20.09 Wtorek 26.09 |
15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 16.00 - 17.00 14.00 - 15.00 |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |
Szymańska Małgorzata |
Środa 6.09. Czwartek 14.09. Poniedziałek 18.09. Poniedziałek 25.09. |
15.00. - 16.00. 15.00. -16.00. 15.00. - 16.00. 15.00. - 16.00. |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |
Szymański Tomasz |
Środa 13.09. Środa 27.09. |
17.00. - 18.00. 17.00. - 18.00. |
Bursa Szkolna Bursa Szkolna
|
Śliwowska Joanna |
czwartek |
15.15-16.15 |
14 |
Taraszkiewicz Wiesława |
|
|
|
Tomczyk-Dojss Aleksandra |
Poniedziałek Wtorek |
14:30- 15:00 14:30- 15:00 |
6 |
Wilk Joanna |
Czwartek |
7:45 – 8:45 |
3i |
Wojewnik-Sielawa Mariola |
Poniedziałek |
7.55 - 8.55 |
25i |
Wronka Magdalena |
Środa Piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
21 i |
Wróblewska Barbara |
Poniedziałek Środa |
07.30-8.00 07.30-8.00
|
15i |
Żukowska Jolanta |
Niedziela 03.09 Czwartek 14.09 Środa 20.09 Środa 27.09 |
14.00 - 16.00 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 16.00 - 17.00 |
Bursa Szkolna Z. Bursa Szkolna Bursa Szkolna Bursa Szkolna |