Młodzież klasy ITŻ, IIŻ, IIIŻ, na targach Expo Sweet 2019.
Expo Sweet to największe targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W czasie imprezy prezentują się największe i najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy. Młodzież miała możliwość zapoznać się z ofertą różnych firm branży cukierniczej od dostawców surowców po producentów maszyn i urządzeń. Na licznych stoiskach wystawcy z Polski i ze świata prezentowali ciasta, ciastka, lody i desery, których uczestnicy targów niejednokrotnie mogli skosztować. Dzięki wielu degustacjom mogliśmy odkryć nowe, wyśmienite smaki różnych rodzajów lodów i słodyczy. Niesamowitych wrażeń dostarczyła prezentacja dekoracji tortowych wykonanych przez profesjonalistów, aż trudno uwierzyć, że wszystkie przedstawione elementy są jadalne.
W czasie trwania targów zorganizowane były również Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych. Mogliśmy przyjrzeć się zmaganiom konkursowiczów. Liczymy, że nasi technicy technologii żywności wystartują w kolejnych edycjach konkursu.
A po targach kolejne atrakcje: kino 6D i Laserowy Paintball.