Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Definicja poczucia bezpieczeństwa mówi o spokoju oraz wolności od strachu, zwątpienia i nadmiernego martwienia się cudzymi osądami. 15 września miało miejsce podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Bezpieczne działania naszą siłą!". Młodzież wykonując prace brała pod uwagę różne aspekty: jak reagować na zagrożenie, czym jest bezpieczeństwo, kiedy i gdzie szczególnie powinniśmy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Szkoła jest miejscem, gdzie chcemy czuć się bezpiecznie i mamy do tego prawo. Nagrodzone zostały dwie prace: Sary Miśkiewicz i Leny Moroz z 2ŻTŻ oraz  młodzieży z klasy 2T: Zofii Ofiarowicz, Zofii Salamon, Weroniki Śniadkowskiej, Dawida Rucińskiego, Weroniki Puzowskiej, Mai Tylendy i Amelii Rozmysłowskiej.

Gratulujemy!