15 marca 2023 r. w Białymstoku odbył się finał I edycji wojewódzkiego Konkursu Kadr i płac pod hasłem „Umowy o pracę”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie czwartych klas kształcący się w zawodzie technik ekonomista: Alicja Brzozowska i Oliwia Masłowska z klasy 4 eg oraz Kacper Ciepielewski z klasy 4e. Kacper Ciepielewski otrzymał wyróżnienie. Podczas konkursu uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami z dziedziny prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Patronat merytoryczny nad konkursem objęły Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz wyższe uczelnie: Uniwersytet w Białymstoku, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Politechnika Białostocka.

ZS4 reprezentowali uczniowie, którzy w zawodach szkolnych zajęli trzy pierwsze miejsca tj. I miejsce Oliwia Masłowska z klasy 4eg, II miejsce Alicja Brzozowska z klasy 4 eg, III miejsce Kacper Ciepielewski z klasy 4 e.

Etap szkolny konkursu zorganizowała Pani Mariola Wojewnik-Sielawa.