W dniu 18.06.2021r. nasi uczniowie rywalizowali w biegu na dystansie 1500 m w ramach zawodów biegowych pod nazwą „BIEG PO BEZPIECZNE WAKACJE”,  organizowanych przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przy współudziale komend miejskich/powiatowych Policji garnizonu podlaskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku.

Wystartowali uczniowie klas II i III zajęli odpowiednio:

Dziewczęta:

1 Kulbacka Weronika

2 Klejmont Julia

3 Marciszka Natalia

4 Prawdzik  Urszula

5 Czarniecka Karolina

6 Hanna Jurewicz

Chłopcy:

1 Wasilewski Kacper

2 Milewski Olaf

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i życzymy dalszych sukcesów.