Beata Iwona Muszyńska - Dyrektor szkoły

Mariola Wojewnik-Sielawa - Wicedyrektor

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

 Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1

Bartczak Magdalena

biologia, chemia

2

Barszczewska Katarzyna

przedmioty zawodowe

 3

Bezdziecka Dorota

przedmioty zawodowe

 4

Bieryło Renata

w-f

 5

Danowski Karol

w-f

 6

Dąbrowska Inga

j. angielski

 7

Grabińska Elżbieta

j.polski, etyka

 8

Gref Katarzyna

przedmioty zawodowe

 9

Harasimowicz Beata

w-f

 10

ks. Jasiński Marcin

religia

 11

Kalejta Mirosława

j.polski

 12

Karpiuk Eliza

w-f

 13

Kęcki Waldemar

geografia

 14

Klahs-Malinowska Izabela

przedmioty zawodowe

 15

Kossa-Chrulska Lucyna

j.polski, informatyka

 16

Kościuch Renata

bibliotekarz

 17

Kot Agnieszka

j.angielski, przedmioty zawodowe

 18

Kotarska Beata

Pedagog, wdżwr

 19

Lenkiewicz Urszula

przedmioty zawodowe

 20

Masalska Anna

fizyka, matematyka

 21

Muszyńska Beata

informatyka,przedmioty zawodowe

 22

Panasiewicz Elżbieta

chemia

 23

Piesiewicz Bogusława

religia, EdB

 24

Poczobut Lucyna

przedmioty zawodowe

 25

Pomian Danuta

j.francuski, j.angielski

 26

Romanowska Marzena

historia, wos, prawo

 27

Rzatkiewicz Marta

j.angielski, zaj. techniczne

 28

Serafin Grzegorz

historia, wos, historia i społeczeństwo

 29

Sidor-Bryk Edyta

historia, wos, przedmioty zawodowe

 30

Sienkiewicz-Czajkowska Elżbieta

matematyka

 31

Sójkowska Iwona

matematyka

 32

Stankiewicz Marta

j.angielski

 33

Stojanowska Agnieszka

j.angielski

 34

Szczęsnowicz Joanna

geografia, przedmioty zawodowe

 35

Tomaszewska Urszula

j.polski

 36

Wojewnik-Sielawa Mariola

przedmioty zawodowe

 37

Wojtukiewicz Anna

j. niemiecki

 38

Wróblewska Barbara

j.niemiecki

Pracownicy administracji i obsługi

 1

Birkos Bożena

 2

Jakubowska Maria

 3

Małysko Teresa

 4

Serafin Bożena

 5

Sienkiewicz Dorota

 6

Ćwikowska Teresa

 7

Doroszczyk Eugeniusz

 8

Gref Andrzej

 9

Grudzińska Jolanta

 10

Kimszal Krystyna

 11

Kowalewski Kazimierz

 12

Lipiszko Krystyna

 13

Moryc Bożena

 14

Sznejder Wacław

 15

Życzkowska Aniela