Młodzież naszej szkoły odniosła ogromny sukces w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości Edycja 2019. Uczestnicząc w Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” uczniowie przygotowali trzy projekty: "Book Smile", "Pogotomiś" oraz "Cross the Line" i udowodnili, że potrafią się odnaleźć w praktycznym działaniu, zdobyli również wiedzę z zakresu zarządzania projektem, autoprezentacji czy pracy zespołowej. Wszystkie projekty zostały bardzo wysoko ocenione przynosząc szkole zaszczytny tytuł  "Szkoła Kompetencji Przyszłości". Tytuł taki otrzymało 150 szkół w Polsce. Nasza szkoła uplasowała się na 16 miejscu w kraju i 2 miejscu w województwie.

To ogromne osiągnięcie naszej młodzieży! Gratulujemy sukcesu, a obecnych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Olimpiady!