Drodzy Absolwenci!

W trosce o dobro następnych pokoleń młodzieży opuszczającej mury Naszej Szkoły, Dyrekcja i nauczyciele pragną podnosić jakość swojej pracy.
Ankieta pomoże nam bliżej poznać i lepiej zrozumieć związki zachodzące między treściami programów kształcenia, procesem nauczania, efektami kształcenia oraz przebiegiem i rezultatami karier zawodowych absolwentów.
W tym celu odwołujemy się do Waszych doświadczeń i prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które chcemy wykorzystać do dalszej naszej pracy.

Ankieta jest w całości anonimowa.

 

Prosimy o pobranie  ankiety i przysyłanie odpowiedzi na adres e-mail: 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Za udzielenie odpowiedzi serdecznie dziękujemy!