W dniach 29-31 marca 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał etapu centralnego Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, pod hasłem „Hotele są tak dobre jak ludzie, którzy w nich pracują”. Patronat nad Olimpiadą Umiejętności Hotelarskich objęli Minister Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Olimpiada jest wpisana na listę olimpiad MEiN. 

W tegorocznej edycji olimpiady wzięło udział ponad 2300 uczniów z całego kraju. Do szczebla rejonowego dostało się 238 uczniów z czego 35 uczniów do finału ogólnopolskiego. Wśród nich znalazła się również Patrycja Tylenda, kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa.  

Patrycja godnie reprezentowała naszą szkołę w finale, z dużym zaangażowaniem podchodziła do kolejnych zmagań konkursowych. Uzyskała tytuł finalisty ww. olimpiady oraz zwolnienie z części teoretycznej egzaminu zawodowego. 

Brawo Patrycja !!! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.