Wręczono nagrody w konkursie plastycznym  "Jak Ty dbasz o środowisko?", którego organizatorem był zespół EcoLudki działający w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół średnich a jego celem było podnoszenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży, jak również kształtowanie trwałych nawyków przyczyniających się do dbałości o stan środowiska naturalnego. Komisja konkursowa oceniała zgodność z tematyką konkursu, walory plastyczne, estetykę wykonania oraz pomysłowość.

Postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

1 miejsce - Anna Lutyńska, kl. 1żtż
2 miejsce - Julia Warsiewicz, kl. 4htż
3 miejsce - Sara Miśkiewicz 1żtż
wyróżnienie - Oliwia Olszewska 1żtż
wyróżnienie - Kamila Endzul 2ck
wyróżnienie - Gabrysia Jodzio 1żtz

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.