W dniach 07.03-08.03 w Poznaniu odbywał się finał XXVI Ogólnopolskego Turnieju Cukierniczego im.W.Kandulskiego w Poznaniu. Jest to trzystopniowy turniej, w którym biorą udział uczniowie kształcący się w zawodzie cukiernik. Celem Turnieju jest podniesienie rangi zawodu i kształcenia zawodowego, nawiązanie współpracy i wymiana doświadczeń między uczniami, szkołami i zakładami, a przede wszystkim stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności w zakresie zdobnictwa cukierniczego. W tym roku do etapu centralnego zakwalifikowali się uczniowie z Łodzi, Kwidzynia, Bydgoszczy, Lublina, Tarnowa, Poznania i oczywiście z Suwałk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3ck Natalia Bonarska i Magdalenia Serafin. Dziewczyny zdobyły tytuł finalisty i zwolnienie z części teoretycznej egzaminu zawodowego.

Gratulujemy.