Olimpiada Umiejętności Hotelarskich pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, której głównym organizatorem jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Motto Olimpiady Umiejętności Hotelarskich: HOTELE SĄ TAK DOBRE JAK LUDZIE, KTÓRZY W NICH PRACUJĄ​. Hasło edycji: KOMPETENCJE SPOŁECZNE KLUCZEM DO PROFESJONALNEJ OBSŁUGI GOŚCIA​.

Odbyła się I edycja Olimpiady Umiejętności Hotelarskich etap szkolny. Do Olimpiady przystąpiło 14 osób z klasy 4 TTO i 4TTG. Do etapu Okręgowego zakwalifikowały się dwie osoby

Patrycja Tylenda oraz Roksana Molińska, które w dniu 13 grudnia 2022r. w Białymstoku, wezmą udział w etapie Okręgowym. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych sukcesów.