Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach,

odbędzie się w dniu 2 września 2019 r o godzinie 11.30 na placu szkolnym

Radosnych świąt Wielkiejnocy,
wiosennego nastroju i serdecznych spotkań
w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
oraz obecnym i emerytowanym Pracownikom
Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach

życzy

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas III Gimnazjum nr 2
Egzamin gimnazjalny odbędzie się w planowanym terminie,
to jest w dniach od 10 do 12 kwietnia 2019 r. zgodnie z harmonogramem.

W dniach egzaminu uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 2
zgłaszają się do szkoły z legitymacją szkolną na godzinę 8.00.

10.04.2019 (środa)
część humanistyczna
9.00 - historia, wiedza o społeczeństwie
11.00 język polski

11.04.2019 (czwartek)
część matematyczno-przyrodnicza
- przedmioty przyrodnicze
11.00 – matematyka

12.04.2019 (piątek)
część język obcy nowożytny
9.00 - poziom podstawowy (j. angielski, j. niemiecki)
11.00 - poziom rozszerzony (j. angielski)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach

.

Od poniedziałku 9 kwietnia 2018 r. obowiązuje nowy plan zajęć edukacyjnych, który jest dostępny w zakładce Plan lekcji.

Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiejnocy,
wiosennego optymizmu i radości oraz serdecznej atmosfery
w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
oraz obecnym i emerytowanym Pracownikom
Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach

życzy
Beata Iwona Muszyńska

Ulega zmianie termin zebrania z rodzicami. Zebranie odbędzie się w dniu 27 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 16,00.

10 stycznia 2018 r. ogłoszono wyniki XX Rankingu najlepszych liceów i techników PERSPEKTYWY, w którym Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 4 otrzymało honorowy tytuł „Brązowej Szkoły 2018” zajmując 7 miejsce w województwie podlaskim i 237 w kraju spośród 1744 techników.

Uczniowie Gimnazjum, dojeżdżający z terenu Gminy Suwałki,  uprawnieni do bezpłatnych biletów miesięcznych, będą mogli od 20 grudnia 2017 r. do 5 stycznia 2018 r.  doładować Suwalskie Karty Miejskie na miesiąc STYCZEŃ 2018 r. w Centrum Obsługi Klienta, ul. Noniewicza 71 A w Suwałkach (budynek Straży Miejskiej).

W miesiącu grudniu 2017 r. nie odbędą się doładowania biletów w szkole.

Doładowanie Karty Miejskiej dla uczniów gimnazjum dojeżdżających do szkoły z terenu Gminy Suwałki na miesiąc listopad 2017 r. nastąpi w dniu 20 października 2017 r. (piątek).

Karty należy złożyć w sekretariacie szkoły

w wyznaczonym dniu w godz. 730-1130.

Od 2 października 2017r. obowiązuje zmieniony plan lekcji.  Prosimy uczniów o zapoznanie się ze zmianami. Nowy plan lekcji został opublikowany w zakładce
plan lekcji.

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkania z rodzicami, które odbędą się 19 września 2017r.

• godzina 16.00 - spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas I technikum w sali konferencyjnej (budynek główny), godz. 16.15 z wychowawcami klas I w wyznaczonych salach
  • godzina 16.30 - spotkanie wychowawców z rodzicami uczniów klas II – III  gimnazjum i klas II – IV technikum w wyznaczonych salach
  • godzina 17.00 - spotkanie dyrektora z Radą Rodziców w sali konferencyjnej (budynek główny)

4 września poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystej Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego w Grajewie. Odbyła się ona w tamtejszym Zespole Szkół Miejskich nr 1.  Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele pw. Św. Jana Pawła II. Mszę św. koncelebrował ks. bp. Andrzej Bronakowski biskup pomocniczy diecezji łomżyńskiej. Uroczystościom przewodniczyła Pani Mariola Jadwiga Szczypiń – Podlaski Kurator Oświaty. W uroczystościach wzięło udział wielu szacownych gości; wiceminister Spraw Wewnętrznych, poseł na sejm Pan Jarosław Zieliński, wojewoda podlaski Jan Dobrzyński, grajewskie władze samorządowe, duchowni Kościoła Prawosławnego, posłowie, służby mundurowe.

W zakładce PLAN LEKCJI opublikowano plan lekcji obowiązujący od 4 września 2017 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. o godzinie 11.30 w sali gimnastycznej.

Klasy pierwsze Technikum spotykają się z wychowawcami przed uroczystością o godz. 11.10 w wyznaczonych salach:

klasa I E – 24I

klasa I TTO – 22I